تحصیل 87 دانشجوی خارجی در علوم پزشکی کرمانشاه

دکتر علیرضا احمدی ، با اشاره به تحصیل 87 دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: عمده این دانشجویان از کشور عراق هستند.

وی افزود: از کشورهای دیگر از جمله فرانسه، هند، نروژ، فنلاند و پاکستان نیز درخواست پذیرش داریم که پروسه پذیرش آنها در حال انجام است.

احمدی تصریح کرد: این دانشجویان در رشته‌های دندانپزشکی، فارماکولوژی و پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تحصیل می‌کنند.

مدیر امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  هزینه تحصیل دانشجویان خارجی در این دانشگاه را سالانه پنج هزار دلار عنوان کرد.

احمدی در خصوص شرایط تحصیل دانشجویان خارجی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، گفت: اولین شرط داشتن تنها پاسپورت غیرایرانی است و به افرادی که هر دوپاسپورت ایرانی و غیرایرانی را داشته باشند، اجازه تحصیل در دانشگاه به عنوان دانشجوی خارجی داده نمی‌شود.

احمدی افزود: شرط دیگر تحصیل در دانشگاه به عنوان دانشجوی خارجی این است که فرد پس از اتمام تحصیل حق فعالیت در ایران را ندارد و مدارک صادر شده تنها برای فعالیت در خارج از ایران برای دانشجو صادر می‌شود.
 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
9 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش