پنج دلیل تحصیل در کانادا

در سال‌های اخیر کانادا به یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است، به طوری که هر ساله بیش از 350 هزار نفر از متقاضیان بین المللی برای تحصیل به کانادا می روند. 

👈 دلایل انتخاب کانادا به عنوان مقصد تحصیلی:
1️⃣ کیفیت بالای سیستم آموزشی.
2️⃣ هزینه تحصیل پایین:
✔️ شهریه دانشجویان بین المللی حدود 12 هزار تا  20 هزار دلار در سال می باشد. بر اساس مقایسه های آماری، هزینه های تحصیل در کانادا به صورت میانگین پایین تر از کشورهایی همچون ایالات متحده آمریکا ،استرالیا، نیوزیلند و انگلستان می باشد. علاوه بر پرداخت هزینه تحصیل، دانشجویان بین المللی با هزینه های دیگری همچون اجاره بهای مسکن و هزینه های روزانه زندگی نیز مواجه هستند. هزینه های زندگی در کانادا به طور قابل توجهی در مقایسه با برخی مقاصد دیگر برای دانشجویان بین المللی کمتر است. 
3️⃣ اجازه کار همزمان با تحصیل: 
✔️ دانشجویان بین المللی در کانادا مجاز می باشند تا به مدت 20 ساعت در هفته در روزهای عادی و به مدت 30 ساعت در هفته در تعطیلات، اشتغال به کار داشته باشند. 
4️⃣ فراهم بودن امنیت شخصی.
5️⃣ تشویق دانشجویان بین المللی به ماندن و کسب اقامت دائم پس از تحصیل: 
✔️ معمولا زمانی که افراد برای تحصیل به یک کشور دیگر می روند می توانند به طور موقت در حین ادامه تحصیل در آن کشور زندگی کنند. ولی پس از فارغ التحصیل شدن دانشجویان باید به زادگاه خود بازگردند. کشور کانادا از این قاعده مستثناست.

اطلاعات بیشتر برای مهاجرت کانادا:👇
https://www.wikigeram.com/migration/canada

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام میخواستم بدونم کسی که دانشگاه تربیت معلمی درس میخونه میتونه برای بورسیه تحصیلی به کشورای دیگه اقدام کنه؟
2 هفته پیش

#مهاجرت سلام میخواستم بدونم برای مهاجرت تحصیلی به آلمان میشه با مدرک کاردانی فنی حرفه ای ویزای تحصیلی گرفت بعد اینکه با این مدرک میشه کنکور سراسری در رشته های مثل ریاظی یا انسانی شرکت کرد بعد کنکور در خواست. ویزای تحصیلی داد یا نه بعد محددیت سنی داره مثلا اگه طرف 24 سالش باشه قبول میکنن بازم برای مقطع لیسانس در آلمان یا نه
1 ماه پیش

بنده دو هفته است رزومه را ارسال کرده ام به ایدی تلگرام ولی خبری نشده است چرا؟ 
1 ماه پیش