پنج دلیل تحصیل در کانادا

در سال‌های اخیر کانادا به یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است، به طوری که هر ساله بیش از 350 هزار نفر از متقاضیان بین المللی برای تحصیل به کانادا می روند. 

👈 دلایل انتخاب کانادا به عنوان مقصد تحصیلی:
1️⃣ کیفیت بالای سیستم آموزشی.
2️⃣ هزینه تحصیل پایین:
✔️ شهریه دانشجویان بین المللی حدود 12 هزار تا  20 هزار دلار در سال می باشد. بر اساس مقایسه های آماری، هزینه های تحصیل در کانادا به صورت میانگین پایین تر از کشورهایی همچون ایالات متحده آمریکا ،استرالیا، نیوزیلند و انگلستان می باشد. علاوه بر پرداخت هزینه تحصیل، دانشجویان بین المللی با هزینه های دیگری همچون اجاره بهای مسکن و هزینه های روزانه زندگی نیز مواجه هستند. هزینه های زندگی در کانادا به طور قابل توجهی در مقایسه با برخی مقاصد دیگر برای دانشجویان بین المللی کمتر است. 
3️⃣ اجازه کار همزمان با تحصیل: 
✔️ دانشجویان بین المللی در کانادا مجاز می باشند تا به مدت 20 ساعت در هفته در روزهای عادی و به مدت 30 ساعت در هفته در تعطیلات، اشتغال به کار داشته باشند. 
4️⃣ فراهم بودن امنیت شخصی.
5️⃣ تشویق دانشجویان بین المللی به ماندن و کسب اقامت دائم پس از تحصیل: 
✔️ معمولا زمانی که افراد برای تحصیل به یک کشور دیگر می روند می توانند به طور موقت در حین ادامه تحصیل در آن کشور زندگی کنند. ولی پس از فارغ التحصیل شدن دانشجویان باید به زادگاه خود بازگردند. کشور کانادا از این قاعده مستثناست.

اطلاعات بیشتر برای مهاجرت کانادا:👇
https://www.wikigeram.com/migration/canada

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
4 روز پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
5 روز پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
1 ماه پیش