باید ها و نباید های جاب آفر

با توجه به تغییر قوانین، از سال ۲۰۱۶ عملا جاب آفر به این شکل که مد نظر همگان است وجود ندارد و از قوانین حذف شده است.

معضل اصلی در کنار معضل پناهندگی کانادا این است که در ایران عده‌ای از افراد سودجو‌ با در خواست ارقام بسیار بالا از افراد، به متقاضیان وعده می‌دهند که برای آنها از کارفرمایان کانادایی کار می‌گیرند و‌ در کوتاه‌ترین زمان، شخص متقاضی و خانواده وی را به کانادا می‌برند.

این افراد سودجو‌ به متقاضیان مهاجرت به کانادا که از طریق برنامه‌های فدرال در صدد مهاجرت به کانادا هستند، کسانی که از طریق اکسپرس انتری قصد اقامت دارند یا کسانی که خواهان اخذ ویزای تحصیلی کانادا هستند تا اقامت دائم کانادا را بگیرند، پیشنهاد میدهند، برای آنها شغل پیدا میکنند. در آخر، نه تنها چیزی عاید شخص متقاضی نمی‌شود، بلکه زمان و سرمایه خود را نیز از دست میدهد.

جاب آفر در شرایطی خاص انجام میشود. در مواقعی که کارفرمای کانادایی به نیرویی احتیاج دارد و تخصص این نیرو در کانادا وجود ندارد. در آن موقع، درخواست خودش را به اداره مهاجرت ارائه میدهد و‌ در صورت موافقت، میتواند از خارج از کانادا نیروی خود را جذب کند.

این نکته را هم در نظر بگیرید، که اگر در این نقل و انتقال پولی از کسی که جویای کار است گرفته شود و‌ به کار فرما داده شود، یعنی عملا کار صوری شکل بگیرد و بعدها این امر اثبات شود، ویزای کاری متقاضی باطل و با کارفرما شدیدا برخورد میشود.


اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به کانادا:👇
https://www.wikigeram.com/migration/canada


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
2 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
6 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش