با تمام توان از مراجع مختلف پیگیر وضعیت دانشجویان دستگیر شده هستیم

در این نشست که دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی و دکتر حسن به‌نژاد، معاون دانشجویی دانشگاه نیز حضور داشتند، نمایندگان شورای صنفی دانشجویان درخواست‌ها و مطالبات دانشجویان را با رئیس دانشگاه در میان گذاشته و خصوصاً در رابطه با دستگیری تعدادی از دانشجویان در حوادث اخیر از دکتر نیلی احمدآبادی خواستند تا دانشگاه از تمام ظرفیت‌های خود برای آزاد شدن این دانشجویان استفاده کند.

دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، در این نشست، فعالیت‌های صنفی را در دانشگاه بسیار ارزنده خواند و نقش ارتباط نمایندگان دانشجویان و دانشگاه در حل مشکلات را بسیار مهم توصیف کرد.

رئیس دانشگاه تهران  با اشاره به رخدادهای اخیر و تاکید بر این نکته که منبع و منشا اتفاقات اخیر، دانشگاه تهران نبوده و شرایط اعتراضی از بیرون وارد دانشگاه شده است، از دانشجویان خواست برای به نتیجه رسیدن پیگیری مسئولان دانشگاه برای آزادی افراد دستگیر شده، همچنان آرامش خود را حفظ کرده و مطالبات خود را از مجاری قانونی پیگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر نیلی احمدآبادی در پایان سخنان خود، ضمن پاسخگویی به برخی پرسش‌های حاضران در جلسه، از نمایندگان شورای صنفی به خاطر پذیرش مسئولیت پیگیری مسائل دانشجویی و صنفی دانشجویان قدردانی کرد و به آنها اطمینان داد که دانشگاه تا حد امکان در رفع دغدغه‌های آنان خواهد کوشید.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش