آیا حیوانات از رابطه جنسی خود لذت می‌برند؟

 آیا حیوانات از رابطه جنسی خود لذت می‌برند؟ تقریبا بله
اگر چه (فعلا) امکان پرسش مستقیم از خود حیوانات موجود نیست، اما بررسی رفتاری نشان می‌دهد، اغلب پستاندارن و پرندگان تجربه لذت بردن از رابطه جنسی خود را دارند.

حیوانات نه تنها از رابطه جنسی لذت میبرند بلکه آنها هم دوست دارند هنگام آمیزش به لذت برسند. مقایسه احساسات حیوانات با انسان  سخت است ولی دانشمندان  با نگاه کردن به حالات چهره و حرکات بدن و شل شدگی عضلات به این نتیجه رسیده اند که حیوانات هم مثل انسان به نقطه اوج لذت جنـســی میرسند.

 

1 دیدگاه

  • اکبر
    1399-09-11 21:31:41
    تمام حیوانات برقراری رابطه جنسی را صرفا جهت تولید مثل برقرار می کنند نه برای لذت جنسی،طبیعتا انسانهای اولیه هم که مانند سایرحیوانات فاقد خانه گرم مسکونی مانند انسانهای امروزی بودند برقراری رابطه جنسی رابرای تولید مثل انجام می دادند نه برای لذت جنسی، آنهم سالانه یک بار ودراصل بهار وهوای معتدل.

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش