فراخوان جذب هیأت علمی پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

از روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، متقاضیان حداکثر تا تاریخ ۳۰ دی‌ماه سال‌جاری فرصت دارند نسبت به ارسال درخواست کتبی و تکمیل فرم به شرح رشته‌های جدول زیر اقدام کنند:

جذب متقاضیان به صورت تعهد خدمت است و دانشگاه هیچ‌گونه تعهدی نسبت به تبدیل وضعیت به پیمانی ندارد. تمدید خدمت پذیرفته‌شدگان منوط به فعالیت علمی قابل قبول سالانه و رضایت مرکز تحقیقات مورد‌نظر است و افراد در حال تحصیل، مجاز به شرکت در این فراخوان نیستند.

داوطلبان باید درخواست کتبی، رزومه (CV) به همراه مستندات مربوطه و حداقل دو توصیه‌نامه علمی را و فرم “درخواست همکاری به عنوان عضو هیأت علمی پژوهشی” را تا تاریخ ۳۰ دی امسال به آدرس بندرعباس، بلوار جمهوری اسلامی، مجتمع آموزشی، درمانی و پژوهشی پیامبر اعظم(ص)، ضلع شرقی، ساختمان معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، طبقه سوم، واحد کارشناسان پژوهشی، ارسال کنند.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
11 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش