روس‌ها سریع‌ترین هکرهای دنیا هستند

سرعت یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های امنیت سایبری در دنیای امروزی است و فاکتور خوبی برای ارزیابی پیچیدگی عملیات هک به شمار می‌رود. شرکت Crowdstrike این فاکتور مهم را «زمان شکستن (هک)» نامیده است و منظور زمانی است که یک هکر برای نفوذ و شکستن قفل‌های امنیتی سیستم‌های کامپیوتری در یک شبکه صرف می‌کند تا بتواند وارد سیستم شود و اطلاعات مورد نظرش را به سرقت ببرد.

در سال ۲۰۱۸، میانگین زمان هک ۴ ساعت و ۳۷ دقیقه بود. این شرکت برای انجام مطالعات خود روی ۳۰ هزار تلاش هکری تحقیق کرده است.
حتی کشور‌های دنیا را نیز از نظر قدرت هک و نفوذ در سیستم‌های کامپیوتری رده‌بندی کرده است. براساس این رده‌بندی، روسیه سریع‌ترین هکر‌ها را دارد و بعد از آن به ترتیب کره شمالی و چین قرار دارند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 هفته پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
5 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
11 ماه پیش