پایان عمر کوتاه‌کننده لینک گوگل

کوتاه‌کننده لینک گوگل یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای گوگل بود که توسط این شرکت به تاریخ پیوست. این محصول در سال ۲۰۰۹ ارائه شده بود. گوگل اعلام کرده است لینک‌های کوتاهی که پیش تر توسط این سامانه ساخته شده اند، همچنان کار خواهند کرد.

گوگ‌پلاس از دیگر سرویس‌های تعطیل‌شده گوگل است. این سرویس در سال ۲۰۱۱ در رقابت با فیس بوک متولد شد، اما در برابر فیس بوک و باقی شبکه‌های اجتماعی دوام نیاورد و مانند سرویس یاهو ۳۶۰ به تاریخ پیوست. یکی از ویژگی‌های مهم گوگل‌پلاس، دسته‌بندی افراد در فهرست‌های مختلف بود. برخی کارشناسان گوگل پلاس را سرویس بزرگ اما توخالی توصیف کرده بودند. برخی دیگر هم معتقد هستند رابط کاربری در گوگل‌پلاس چندان کاربردی و جذاب نبود.
شکست و تعطیلی تعدادی از سرویس‌های گوگل در چند ماه اخیر سبب شده است برخی کاربران اعتماد خود را به گوگل از دست بدهند. مخصوصا آن دسته از کاربران که به دنبال توسعه پایدار محصولات خود هستند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 هفته پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
5 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
11 ماه پیش